Bugun...

CHP de vekil listesini YSK'ya teslim etti!

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP), 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için hazırlanan aday listesi YSK'ye sunuldu.
facebook-paylas
 Tarih: 21-05-2018 17:15:38

CHP de vekil listesini YSK'ya teslim etti!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan ile Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, bugün Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Aday Listesi’ni Yüksek Seçim Kurulu’na teslim etti.

 

Listede olmadığı açıklanan Ali Şeker yeniden aday listesine girdi. Şeker'in İstanbul 2. bölge 8. sıradan aday gösterildiği öğrenildi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlı, İzmir 2. bölge 1. sıradan aday oldu. Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Antalya 1. sıradan, Bülent Tezcan Aydın 1. sıradan Abdullatif Şener Konya 1. sıradan aday oldu.

İŞTE KESİNLEŞEN LİSTE

Kesinleşen isimler şöyle:

ADANA

1-Ayhan Barut

2-Orhan Sümer

3-Müzeyyen Şevkin

4-Burhanettin Bulut

5-Oya Tekin

6-Osman Berke Duvan

7-Mehmet Sabahşen

8-Mustafa Kemal Özkan

9-Bülent Öğrü

10-Gökçe Pişkin

11-Berfu Salıcı Yakıt

12-Sıdıka Halıcıoğlu

13-Onur Akpınar

14-Özgür Ulaş Ilgın

15-Güven Boğa

ADIYAMAN

1-Abdurrahman Tutdere

2-Mustafa Hakkan Kılınç

3-Mahmut Nedim Evli

4-Songül Varki Yıldırım

5-Müslüm Aslanoğlu

AFYON

1-Burcu Köksal

2-Ahmet Hakan Uyan

3-İsmahan Nergiz

4-Ramazan Akgöz

5-Ertuğrul Yılmaz

6-Mehmet Kemal Demirkırkan

AĞRI

1-Kemalettin Koçak

2-Muhammed Aslan

3-Mehmet Sıddık Yel

4-Murat Yıldırım

AMASYA

1-Mustafa Tuncer

2-Arife Serpil Saraçoğlu

3-Hüseyin Acar

ANKARA 1. BÖLGE

1-Tekin Bingöl

2-Levent Gök

3-Ali Haydar Hakverdi

4-Bülent Kuşoğlu

5-Gamze Taşcıer

6-Ekrem Kerem Oktay

7-Mehmet Hadimi Yakupoğlu

8-Hüseyin Tarık Şengül

9-Ali Hikmet Akıllı

10-Aylin Yaman

11-Umut Erarslan

12-Kamer Gözaçık Şen

13-Cansel Güven

ANKARA 2. BÖLGE

1-Nihat Yeşil

2-Yıldırım Kaya

3-Semra Dinçer

4-Kenan Nuhut

5-Murat Kavuncu

6-Bekir Sami Doğan

7-Alibey Yüksel Ortaokul

8-Mustafa Nadir Er

9-Suna Kerimoğlu

10-Deniz Çakır

11-Barış Can Saraçoğlu

ANKARA 3. BÖLGE

1-Ahmet Haluk Koç

2-Murat Emir

3-Ahmet Ersen Özsoy

4-Servet Ünsal

5-Ali Başkaraağaç

6-Ahmet Meşe

7-Umut Akdoğan

8-Battal Yıldız

9-Gülşah Deniz Atalar

10-Temel Borga Budak

11-İlke Çakar

12-Bilal Yılmaz

ANTALYA

1-Deniz Baykal

2-Çetin Osman Budak

3-Rafet Zeybek

4-Aydın Özer

5-Semih Esen

6-Figen Albuga Çalıkuşu

7-Sevgi Doğan

8-Nazmi Gündüz

9-Şengül Yeşildal

10-Nusret Bayar

11-Vahap Tuncer

12-Kemal Bilal Öner

13-Ali Takavut

14-Sibel Gezen

15-Özlem Şahin

16-İsmail Hakkı Gül

ARTVİN

1-Uğur Bayraktutan

2-Yalçın Emiralioğlu

AYDIN

1-Bülent Tezcan

2-Hüseyin Yıldız

3-Süleyman Bülbül

4-Mustafa İberya Arıkan

5-Özlem Burcu Uğan Sevim

6-Kaan Erçetin

7-Kemal Güneri

8-Fulya Üstündağ

BALIKESİR

1-Ahmet Akın

2-Fikret Şahin

3-Ensar Aytekin

4-İrfan Barış

5-Seval Bozkurt

6-Ender Biçki

7-Neşe Zengin

8-Berrin Gençoğlu

9-Oğulcan Koçak

BİLECİK

1-Yaşar Tüzün

2-Faik Akarkarasu

BİNGÖL

1-Vahdettin Uzunyayla

2-Mehmet Evran

3-Çetin Sağsöz

BİTLİS

1-Sıddık Gözeger

2-Süleyman Baştürk

3-Tufan Subaşı

BOLU

1-Tanju Özcan

2-Özer Özcan

3-Hüseyin Cahit Çıngı

BURDUR

1-Mehmet Göker Üniversite

2-Recep Mutlucan

3-Osman Gök

BURSA 1.BÖLGE

1-Lale Karabıyık

2-Erkan Aydın

3-Nurhayat Altaca Kayışoğlu

4-Kayıhan Pala

5-Özgür Erdursun

6-Gürkan Esen

7-Deniz Baykal

8-Serkan Öztürk

9-İbrahim Mart

10-Aytaç Şahin

BURSA 2.BÖLGE

1-Orhan Sarıbal

2-Yüksel Özkan

3-Mustafa Şenyurt

4-Erkan Dönmez

5-Süleyman Ayyılmaz

6-Şahin Sevinç

7-Meral Altuntaş

8-Kemal Atan

9-Baran Güneş

10-Hülya Dink

ÇANAKKALE

1-Muharrem Erkek

2-Özgür Ceylan

3-Metin Ümit Ural

4-Songül Şentürklü

ÇANKIRI

1-Murat Berat Atalay

2-İbrahim Gönültaş

ÇORUM

1-Tufan Köse

2-Burçin Solmaz Polat

3-Gürsel Yıldırım

4-Mehmet Tahtasız

DENİZLİ

1-Gülizar Biçer Karaca

2-Kazım Arslan

3-Haşim Teoman Sancar

4-Ünal Karaosmanoğlu

5-İlhan Özcan

6-Özgür Savaş Bayar

7-Şeniz Doğan

8bilgehan Burgul

DİYARBAKIR

1-Mahmut Aziz Usal

2-Turgut Kılıç

3-Mehmet Şerif Doğru

4-Ahmet Özgüvercin

5-Berivan Alabalık

6-Hebun Kaplan

7-Denizcan Eşiyok

8-Emrah Anlı

9-Gülay Emre

10-Umut Yetişsin

11-Abdurrahman Berat Aktaş

12-Behiye Küden

EDİRNE

1-Okan Gaytancıoğlu

2-Yakup Atalay

3-Ediz Ün

4-Erdoğan Gümülcineli

ELAZIĞ

1-Gürsel Erol

2-Emrah Özden

3-Ayten Çekil

4-Nazmi Gürbüz

5-Mesut Baskan

ERZİNCAN

1-Ayhan Doğan

2-Tuğrul Yıldırım

ERZURUM

1-Naci Turan

2-Namiye Sınırkaya

3-Gençay Uğraş

4-Serhat Can Eş

5-Tacettin Kızıloğlu

6-Hakan Koç

ESKİŞEHİR

1-Utku Çakırözer

2-Jale Nur Süllü

3-Nuray Akçasoy

4-Mehmet Engin Çakmak

5-Sinan Özkar

6-Recep Cengiz

7-Metin Tomsuk

GAZİANTEP

1-Bayram Yılmazkaya

2-Özgür Yılmaz

3-İrfan Kaplan

4-Hasan Öztürkmen

5-Hüseyin Yalçın

6-Adile Merve Altınbaş Yılmaz

7-Hüseyin Cahit Kargıner

8-Nesrin Tuncel

9-Selim Karahan

10-Erdinç Tütüncüler

11-Nerin Türkmen

12-Naci Kılıç

13-Yılmaz Demirdelen

14-Mehmet Turan Gündoğdu

GİRESUN

1-Necati Tığlı

2-Reşat Nuri Özdemir

3-İbrahim Akgün

4-Sevgi Utlu Güngör

GÜMÜŞHANE

1-Mahir Can

2-Ramazan Ayas

HAKKARİ

1-Nazım Demir

2-Erşat İnan

3-Nazmi Kızılban

HATAY

1-Servet Mullaoğlu

2-Nermin Yıldırım Kara

3-Serkan Topal

4-Mehmet Fatih Turan

5-Mehmet Güzelmansur

6-İsmet Tokdemir

7-Cemiyet Kışlıoğlu

8-Yüksel Oymak

9-Besim Unsaldı

10-Bilgen Duman

11-Döndü Dilan Kartal

ISPARTA

1-Mustafa Ceyhan

2-İsa Önder Dinçtürk

3-Zafer Sağlam

4-Eyup Ersoy

MERSİN

1-Cengiz Gökçel

2-Alpay Antmen

3-Ali Mahir Başarır

4-Nevin Zaimoğlu

5-Cavidan Demirağ

6-Seyit Özananar

7-Alper Turna

8-Alptekin Eser

9-Dilara Özkına

10-Kenan Hazar

11-Hidayet Oğuz

12-Sibel Gazi Tabel

13-Mirza Turgut

İSTANBUL 1. BÖLGE

1-Mehmet Akif Hamzaçebi

2-Gamze Akkuş İlgezdi

3-Onursal Adıgüzel

4-Fethi Açıkel

5-Gürsel Tekin

6-İlhan Kesici

7-Oğuz Kaan Salıcı

8-Mahmut Tanal

9-İbrahim Özden Kaboğlu

10-Saliha Sera Kadıgil Sütlü

12-Mustafa Oktay Aksu

13-Hasan Uzunyayla

14-Mustafa Öztaşkın

15-Tahsin Usta

16-Hüseyin Sağ

17-Beril Öner

18-Yüksel Taşkın

19-Hasan Basri Özbek

20-Deniz Doğan Günay

21-Ertan Aksoy

22-Nuray Çepni

23-Duygu Çelik

24-Arzu Özalp

25-Pınar Uzun

26-Tuba Torun

27-Ali Rıza Yıldırım

28-Yücel Oto

29-Murat Cirav

30-Melis Timur

31-Emre Akkuş

32-Umut Çakır

33-Aylin Sarıtaş

34-Gazi Karakurt

35-Timuçin Gültekin

İSTANBUL 2. BÖLGE

1-Kadri Enis Berberoğlu

2-Aykut Erdoğdu

3-Ahmet Tuncay Özkan

4-Mustafa Sezgin Tanrıkulu

5-Yüksel Mansur Kılınç

6-Yunus Emre

7-Gökan Zeybek

8-Ali Şeker

9-Derya Şentürk

10-Mersin Balkan

11-Mehmet Diribaş

12-Bahattin Turnalı

13-Ferhat Epözdemir

14-İsmail Yüksel

15-Adnan Ayber

16-Burak Kaan Yılmazsoy

17-Canan Sezenler

18-Hacer Foggo

19-Güven Karataş

20-Yusuf Kenan Kolat

21-Veysi Sinan Bozdemir

22-Cem Cengiz Yılmaz

23-Ece Batumlu Talas

24-Pelin Yurdakul

25-Şeyma Dumrul

26-Yusuf Ergüven

27-Özgür Düzgün

28-Deniz Kaya

İSTANBUL 3. BÖLGE

1-Engin Altay

2-Erdoğan Toprak

3-Mehmet Bekaroğlu

4-Zeynel Emre

5-Sibel Özdemir

6-Özgür Karabat

7-Turan Aydoğan

8-Emine Gülizar Emecan

10-Turan Hançerli

11-Bayramali Çeşmeci

12-Ali Ulvi Gökbulak

13-Mehmet Sait Yücel

14-Ali Muhittin Tığlı

15-Sinan Karahan

16-Sinan Karaca Öztürk

17-Mahfuz Yetüt

18-Şahanım Meter

19-Irmak Neriman Nebioğlu

20-Yağmur Geygel

21-Engin Ertaç

22-Cemil Can Dinç

23-Aycan Erinsel Özistek

24-Hüseyin Özkahraman

25-Seda Önder

26-Bektaş Davutoğlu

27-Arzu Attepe

28-Hüseyin Duran

29-Erdal Sarıkaya

30-Elif Keskinel Ülker

31-Ali Osman Özdilek

32-Kemal Özkiraz

33-İlyas Duman

34-Osman Tellioğlu

35-Şebnem Nur Çalışkan

İZMİR 1. BÖLGE

1-Murat Bakan

2-Selin Sayek Böke

3-Özcan Purçu

4-Kani Beko

5-Mehmet Ali Çelebi

6-Tacettin Bayır

7-Ednan Arslan

8-Sefer İpekli

9-Kazım Umdular

10-Nilay Kökkılınç

11-Ezgi Deniz Urunga

12-Devrim Barış Çelik

13-Zekiye Seda Sönmez

14-Şener Akdemir

İZMİR 2. BÖLGE

1-Kemal Kılıçdaroğlu

2-Ahmet Ünal Çeviköz

3-Kamil Okyay Sındır

4-Atila Sertel

5-Sevda Erdan Kılıç

6-Mahir Polat

7-Bedri Serter

8- idris Yavuzyılmaz

9-Ali Engin

10-Salih Özçifçi

11-Mehmet Birlik

12-Onur Kadir Eryüce

13-Hatice Zeybek

14-Ebru Okay

KARS

1-Barlas Sulu

2-Fatih Kamil Erkoç

3-Aysel Sadak İltaş

KASTAMONU

1-Hasan Baltacı

2-Ayşegül Soylu Muslu

3-Devrim Ezgi Özalp

KAYSERİ

1-Çetin Arık

3-Aşkın Genç

4-İbrahim Kaan

5-Mazhar Oğuz Özsoy

6-Gonca Yelda Orhan

7-Recep Bulut

8-Metin Kantarcı

9-Kadim Şahin

10-Nizamettin Temel

KIRKLARELİ

1-Vecdi Gündoğdu

2-Türabi Kayan

3-İnci Tunç

KIRŞEHİR

1-Metin İlhan

2-Çağdaş Gökalp

KOCAELİ

1-Fatma Kaplan Hürriyet

2-Haydar Akar

3-Tahsin Tarhan

4-Mühip Kanko

5-Osman Anıl Acurman

6-Ebru Küçükaydın

7-Yeşim Akpınar

8-Orkun Utkubaş

9-İsmail Demir

10-Mehmet Tamer Solakoğlu

11-Sezer Nilgün Aydın

12-Tuğman Kayalı

13-Zeynep Çiğdem Canbaz

KONYA

1-Abdullatif Şener

3-Hasan Sarımehmetoğlu

4-Saim Sezen

5-Nihal Eken

6-Ali Sayar

7-İsmail Ünsal

8-Orhan Kaya

9-Nazife Demirhan

10-Memduh Erden Kökbudak

11-Sefer İpek

12-Hikmet Balcı

13-Şeniz Kurtuluş

14-Mehmet Yurtseven

15-Hasan Pektekin

KÜTAHYA

1-Ali Fazıl Kasap

2-Şeref Han

3-Zeliha Aksaz Şahbaz

4-Mehmet Aydın Uzun

5-Rıdvan Çakır

KAHRAMANMARAŞ

1-Ali Öztunç

2-Selim Sümen

3-Mehmet Çarman

4-Faik Kılınç

5-Onur Gürbüz

6-Ayşegül Yaycıoğlu

7-Uğur Şevran

8-Azize Çuhadar

MALATYA

1-Veli Ağbaba

2-Hulisi Porgalı

3-Soner Gökçe

4-Berna Karadaş

5-Emin Dönmez

6-Mahmut Akbıyık

MANİSA

1-Özgür Özel

2-Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu

3-Bekir Başevirgen

4-Sabri Temel

5-Abdullah Saka

6-Hayriye Hacet

7-Saniye Ağgül

8-Çetin Kurtuluş

9-Nurittin Dingaz

10-Lale Erdoğan Tunçer

MARDİN

1-Mahmut Duyan

2-Erkan Mehmetoğlu

3-Abdulvahap Ay

4-Abdulkadir Turan

5-Aygül Kılıç Başboğa

6-Engin Oral

MUĞLA

1-Mürsel Alban

2-Suat Özcan

3-Burak Erbay

4-Süleyman Girgin

5-İbrahim Ertürk

6-Emine Yenilmez Aydemir

7-Yamaç Kaya

MUŞ

1-Yılmaz Çetinkaya

2-Yıldırım Paçal

3-Suna Sağlam

4-Nur Muhammed Karahan

NEVŞEHİR

1-Faruk Sarıaslan

2-Fulya Gülşen Altınsoy

3-Mehmet Bilgin

NİĞDE

1-Ömer Fethi Gürer

2-Ahmet Oğuz Özmen

3-Nagihan Eskioğlu

ORDU

1-Seyit Torun

2-Mustafa Adıgüzel

3-Onur Çam

4-Atila Şahin

5-Sebanur Özdemir

6-Nazım Yiğit Günay

RİZE

1-Remzi Kazmaz

2-Aysel Taşkın

3-Kemal Özgür Kahraman

SAKARYA

1-Engin Özkoç

2-Mehmet Selçuk

3-Elif Yar

4-Refik Karakaş

5-Mehmet Derya Bağdat

6-Aytül Uşaklıgil

7-Gözde Nur Yıldız

SAMSUN

1-Kemal Zeybek

2-Neslihan Hancıoğlu

4-Müşfik Veysel Erdoğan

5-Mehmet Özdağ

6-Arzu Sabuncu

7-Murat Çan

8-Yılmaz Karagöz

9-Işık Özkefeli

SİİRT

1-Cahfer Saklan

2-Hikmet Akar

3-Hasan Alp

SİNOP

1-Barış Karadeniz

2-Erdinç Şimşek

SİVAS

1-Ulaş Karasu

2-Sinan Öztürk

3-Malike Ejder Yolveren

4-Dündar Akbulut

5-Hasan Kılıç

TEKİRDAĞ

1-Faik Öztrak

2-İlhami Özcan Aygun

3-Candan Yüceer

4-Emre Köprülü

5-Adem Dalgıç

6-Arzu Mandalı Sucu

7-İsmail Doğaroğlu

TOKAT

1-Kadim Durmaz

2-Hasan Efe Uyar

3-Çağdaş Kurtgöz

4-Duran Belene

5-Gülperi Coşar

TRABZON

1-Ahmet Kaya

3-Hikmet Nuri Aydın

4-Ferda Kudunoğlu

5-İsmail Kaynar

6-Murat Özçilingir

TUNCELİ

1-Polat Şaroğlu

2-Mesut Coşkun

ŞANLIURFA

1- Aziz Aydınlık

2- Fethi Yamaç

3- Cem Karakeçili

4- Uğur Mizan

5- Bakır Aydoğdu

6- Halaf Ayyıldız

7- Mahmut Yazar

8- Ahmet Müsri

9- Faruk Akan

10- Songül Arslan

11- Mustafa Eren

12- Akile Yektaş

13- İbrahim Halil Yarış

14- Kemal Eşsiz

UŞAK

1- İsmet Akın

2- Ali Karaoba

3- Özkan Yalım

VAN

1- Mehmet Kurukcu

2- Fahreddin Çuyrak

3- Haluk Terzioğlu

4- Şanel Güloğlu

5- Erkan Kaçmaz

6- Nevzat Koç

7- Neriman Kartal

8- Şahin Öztekin

YOZGAT

1- Ali Keven

2- Nadir Ünal

3- Rakibe Özgür Karslıoğlu

4- Şahin Bozdemir

ZONGULDAK

1- Ünal Demirtaş

2- Deniz Yavuzyılmaz

3- Umut Başoğlu

4- Merve Kır

5- Çiğdem Şekerci

AKSARAY

1- Ali Abbas Ertürk

2- Ramazan Fidan

3- Pelinsu Yıldırım

4- Ali Eşmekaya

BAYBURT

1- İkbal Okur

KARAMAN

1- İsmail Atakan Ünver

2- Hakan Gürsel Akbulut

3- Yusuf Baştuğ

KIRIKKALE

1-Ahmet Önal

2- Mustafa Pekdoğan

3- Güllü Aykut

BATMAN

1- Ayhan Işık

2- Kayahan Kırmızıtaş

3- Nihat Demir

4- Bünyamin Nayman

5- Hamit Keskin

ŞIRNAK

1- Sabri Kuytan

2- Abdulkerim Varlı

3- Gündüz Ökten

4- Osman Yeren

BARTIN

1- Aysu Bankoğlu

2- Fahri Özsoy

ARDAHAN

1- Öztürk Yılmaz

2- Yunus Dündar

IĞDIR

1- Metin Ova

2- İdris Aktaş

YALOVA

1- Özcan Özel

2- Ertan Şener

3- Mehmet Gürel

KARABÜK

1- Hüseyin Avni Aksoy

2- Sedat Karaoğlu

3- Gülsün Beniç

KİLİS

1- Ali Tuna

2- Mehmet Ali Ağcabay

OSMANİYE

1- Baha Ünlü

2- Mehmet Orhun Döğüşcü

3- İrfan Erdem

4- Hakkı Sayman Saygılı

DÜZCE

1- Zafer Teber

2- İlknur Başak Tütüncü

3- Hasan Servet Öktem

  Bu haber 409 defa okunmuştur.
  Kaynak: birgün.net

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Siyaset Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.11.2018 20:30 Galatasaray - Atiker Konyaspor
24.11.2018 19:00 Ankaragücü - Beşiktaş
24.11.2018 16:00 Aytemiz Alanyaspor - Kayserispor
24.11.2018 13:30 Erzurum BB - Antalyaspor
25.11.2018 19:00 Trabzonspor - Fenerbahçe
25.11.2018 13:30 Demir Grup Sivasspor - Ç.Rizespor
25.11.2018 16:00 Teleset M. Akhisarspor - Bursaspor
25.11.2018 19:00 Kasımpaşa - Evkur Yeni Malatyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI