Bugun...

Dünya Standartlarında Kürtaj Hizmetleri

facebook-paylas
 Tarih: 27-07-2018 19:36:22  -   Güncelleme: 27-07-2018 19:42:22

 

İzmir Kürtaj Merkezi olarak dünya standardında bir hizmet sunmaktayız. Çünkü sunduğumuz kürtaj işlemleri oldukça önemli ve toplumumuzun çok fazla bilgiye sahip olmadığı bir konudur. Toplumumuzda bu konu hakkında yeterli bilgi olmadığından dolayı çoğu zaman yanlış anlaşılmalar be kürtaj işlemlerinin sadece bebek aldırma işlemi gibi görülmesine yol açmaktadır. Oyda merkezlerimizde sunulan bu işlemler sadece bebek aldırmadan çok daha fazla önemli ve geniş bir işlemlerdir. Çünkü gönüllü olarak gebeliğin sonlandırılması işlemleri kürtaj işlemlerinin sadece bir kısmını oluşturmaktadır. Oysa kürtaj işlemleri çok daha geniş bir yelpazede sunulan bir işlemdir.

 

 

Merkezimiz tarafından yerine getirilen kürtaj işlemleri çoğu zaman bayanların sağlığı için oldukça kritik bir öneme sahip olmaktadır. Merkezimiz bu anlamda hem teknolojik donanım, hem cerrahi kalite ve hem de bu operasyonlarda görev alan sağlık personelleri anlamında son derece yeterli durumdadır. Merkezimizin fiziki durumu ve bu operasyonlar için yeterliliği Sağlık Bakanlığı tarafından belirli periyotlarda incelenmekte ve yetki ve uygunluk belgesi verilmektedir. Bu anlamda merdiven altı usulsüz merkezler büyük bir risk oluşturmaktadır.

 

 

Gönüllü Olarak İstenmeyen Gebeliğin Sonlandırılması Aşamaları

 

Ülkemizdeki yasalar gönüllü olarak gebeliğin sonlandırılması aşamalarını son derece titiz bir şekilde belirlemiştir. Ve hiçbir suretle bu yasal sınırlar dışında hareket edilmemektedir. Bu tür hareketler çük büyük oranda suç sayılmaktadır. İzmir Kürtaj Merkezi İzmir kürtaj merkezi olarak yasal prosedürleri her ne şartta olursa olsun yerine getirmekteyiz.

 

Ülkemizde yasal olarak istenmeyen gebeliklerde kürtajın olabilmesi için son adet dönemi ile ilk 10 hafta arasındaki süreç geçerli olmaktadır. Bu anlamda hiçbir suretle bu süre dışında istenmeyen gebeliklerle ilgili kürtaj işlemi uygulanmamaktadır. Kürtajı yaptırmak isteyen birey 18 yaşından büyük ve evli ise eşinin izni alınması gerekmektedir. 18 yaşından büyük ve resmi nikâh ile evlide ilse kendi izni yeterli olmaktadır. 18 yaşından küçük bireyler için ise anne babasının izni olmanda böyle bir işlem kesinlikle uygulanmamaktadır.

 

 

Uygun Fiyatlı Kürtaj Hizmetleri 

 

Merkezimiz yasal ve kaliteli bir şekilde bu hizmetlerden faydalanması için kürtaj fiyatları anlamında en uygun fiyat ve ödeme koşullarını sunmaktadır. Çünkü unutulmamalıdır ki bu hizmet riske atılmayacak kadar önemli bir işlemdir.

  Bu haber 203 defa okunmuştur.
Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Makale Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI