Bugun...

En İyi İzmir İngilizce Kursu

facebook-paylas
 Tarih: 19-05-2019 16:31:36  -   Güncelleme: 19-05-2019 16:33:36

En İyi İzmir İngilizce Kursu

 

Eğitim öğretim sürecinde kalite ve özen ne kadar önemli ise, özel dil eğitimlerinde de en az bu kadar önemli olmak zorundadır. Çünkü dil, bir kültürü, yaşayan bir organizmayı temsil eden dinamik bir yapıdır. Hali hazırda sürekli gelişen ve değişen, nefes alıyor olan bir yapıyı öğrenmek için ise sürekli olarak gelişime açık ve değişimin kalbinde olan bir dil kursu tercih etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde dilin güncel halini, güncel dil eğitimi yöntemleri ile öğrenemez ve bundan dolayı bir sıfır geriden başlarsınız. İzmir İngilizce kursu arayışlarınıza her zaman özgün, her zaman modern ve her zaman bilimsel eğitim yöntemlerini benimsemiş Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları ile son vermeye ne dersiniz?

 


İzmir İngilizce kursu alternatifleri arasında  modern ve bilimsel eğitiminin yanı sıra, yüksek dil öğretimi deneyimi ile farklılığını belli eden Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, sizin de dil eğitimi serüveninizin bir parçası olabilir. Neden Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları’nı tercih etmelisiniz? İşte en temel sebepler!

 

- Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, diğer İzmir İngilizce kursu kurumlarından farklı olarak, kullandığı kaynakları en modern ve en kabul gören kaynaklar arasında seçer. Amerika’da dil eğitimi gören biri ile aynı kalite standartlarında eğitim görmenizi sağlayan kaynak seçimleri, evrensel ve güncel olmanızı sağlar.

 

- Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, diğer İzmir İngilizce kursu kurumlarından farklı olarak dil eğitiminde bilişsel süreçlere değer verir. Yeni bir dili öğrenirken kurulması gereken yeni nöral bağlardan, bu bağların kuvvetinin nasıl desteklenebileceğinden haberdardır. Bu sayede ise, sizin daha kolay bir şekilde dil öğrenebilmenizi sağlar.

 

- Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, diğer İzmir İngilizce kursu alternatiflerinden farklı olarak, çeşitli etkinlikler ise sosyal dil öğrenimi sürecini sağlar. Sosyal dil, hem dilin kültürünün öğrenilmesini sağlar, hem de öğrenilen kültür aracılığı ile dilin daha kolay benimsenerek kullanılmasını sağlar. Sosyal dil, dilin kitabi ezberden çıkarak gerçek kullanıma dönüşebilmesini sağlayabilecek yegane bağlamdır. Bundan dolayı da sosyal dil kullanımı dil gelişiminize müthiş bir katkıda bulunur.

 

 

Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları ile Farklı Programlarda Eğitim Fırsatları!

 

Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, her bir dil eğitim programının farklı bir dil öğrenme amacına hizmet edebileceğinin bilincindedir. Dilin, sizin ihtiyacınız olan halini ve kısmını sizlere verebilmek için farklı dil öğrenme programları geliştiren Amerikan Dili Edebiyatı Yabancı Dil Kursları, İzmir İngilizce kursu hizmetinde bu konseptler ile enerjinizin ihtiyacınız olan noktaya odaklanmasını sağlayacak. İşte ihtiyaçlarınıza yönelik özel olarak hazırlanmış eğitim programları:

 

- Hazırlık Atlama Kursları

- Sınav İngilizcesi Kursları

- VIP İngilizce Kursları

- Kids and Teens İngilizce Kursları

- 48 Saatte İngilizce Kursları

- Yaz Kursları

- Kurumsal İngilizce Kursları

- Genel İngilizce Kursları

 

Detaylı bilgi almak için https://www.amerikandiliedebiyati.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

  Bu haber 549 defa okunmuştur.
Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Eğitim Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI