Bugun...
SON DAKİKA

HDP'de vekil adayları belli oldu!

HDP, 24 Haziran'da yapılacak olan seçimler için oluşturduğu milletvekili aday listesini YSK'ya verdi.
facebook-paylas
 Tarih: 22-05-2018 09:47:54

HDP'de vekil adayları belli oldu!

İşte HDP’nin listesi:

 

ADANA

 

1-TULAY HATIMOĞULLARI
2-KEMAL PEKÖZ

 

ADIYAMAN

 

1-HASAN BASRİ YORULMAZ

 

AFYONKARAHİSAR

1-NEVİN AYTEKİN

 

AĞRI

 

1-BEDRAN ÖZTÜRK
2-DİRAYET DİLAN TAŞDEMİR
3-DALHA KAYA
4-KEZİBAN DUMLU

 

AMASYA

1-HAMZA YILMAZ

 

ANKARA 1. BÖLGE

 

1-FİLİZ KERESTECİOĞLU DEMİR
2-EŞREF KİRAZ

 

ANKARA 2. BÖLGE

 

1-NURAY TÜRKMEN CANLI

 

ANKARA 3. BÖLGE

1-VELİ SAÇILIK

 

ANTALYA

 

1-KEMAL BÜLBÜL
2-DENİZ YILDIRIM

 

ARTVİN

 

1-RECEP DEMİRCİ

 

AYDIN

 

1-FERHAT TUNÇ YOSLUN

 

BALIKESİR

 

1-NESİBE YÖYLER

 

BİLECİK

 

1-FEHMİ KORKMAZ

 

BİNGÖL

 

1-ERDAL AYDEMİR
2-NİHAT AKSOY
3-GÜLİSTAN AZAK

 

BİTLİS

 

1-MAHMUT CELADET GAYDALI
2-ZAHİT MUTLU
3-SEVDA TABAK YAMAÇ

 

BOLU

 

1-KENAN BALTA

 

BURDUR

 

1-BEKİR ÇİÇEK

 

BURSA 1. BÖLGE

 

1-YÜKSEL AKGÜN

 

BURSA 2. BÖLGE

 

1-MEHMET EMİN ADIYAMAN

 

ÇANAKKALE

 

1-BÜLENT KÖREĞİ

 

ÇANKIRI

 

1-NAZLI ÇOBAN

 

ÇORUM

 

1-BEKTAŞ İLHAN EKE

 

DENİZLİ

 

1-ŞERİFE YILDIRIM

 

DİYARBAKIR

 

1-ADNAN SELÇUK MIZRAKLI
2-SALİHE AYDENİZ
3-İMAM TAŞÇIER
4-REMZİYE TOSUN
5-HİŞYAR ÖZSOY
6-SEMRA GÜZEL
7-GARO PAYLAN
8-DERSİM DAĞ
9-MUSA FARİSOĞULLARI
10-ABDURRAHİM DURMUŞ
11-MEHMET TEMİZYÜZ
12-FERDA FAHRİOĞLU AKIN

 

EDİRNE

1-MURAT AMİL

 

ELAZIĞ

 

1-CEVDET KONAK
2-SELMA METİN

 

ERZİNCAN

1-PINAR AYTEKİN ÖZGÜÇ

 

ERZURUM

 

1-MEHMET KASIM FIRAT
2-ZELİHA DÜNDAR

 

ESKİŞEHİR

 

1-HÜSEYİN DEMİR

2-NURTEN ÖZER ULUÇELEBİ

 

GAZİANTEP

 

1-MAHMUT TOĞRUL
2-BEDRİYE YORGUN
3-MEHMET KARAYILAN

 

GİRESUN

 

1-HALİL KARAVELİOĞLU

 

GÜMÜŞHANE

1-SEYİT KARTAL

 

HAKKARİ

 

1-LEYLA GÜVEN
2-SAİT DERE
3-ÖZGÜR ZEYDANOĞLU

 

HATAY

 

1-BARIŞ ATAY MENGÜLLÜOĞLU

 

ISPARTA

 

1-MEVLÜT SABUNCU
2-CELAL ÇİÇEK

 

MERSİN

 

1-FATMA KURTULAN
2-RIDVAN TURAN
3-ATİLLAH GÜNEY

 

İSTANBUL 1. BÖLGE

 

1-PERVİN BULDAN
2-MUSA PİROĞLU
3-ERKAN BAŞ
4-EROL KATIRCIOĞLU
5-SEMA UÇAR

 

İSTANBUL 2. BÖLGE

 

1-AHMET ŞIK
2-OYA ERSOY
3-HÜDA KAYA
4-MUSTAFA AVCI
5-TÜLAY KORKUTAN

 

İSTANBUL 3. BÖLGE

 

1-TURGUT ÖKER
2-DİLŞAT CANBAZ KAYA
3-HAKKI SARUHAN OLUÇ
4-ALİ KENANOĞLU

 

İZMİR 1.BÖLGE

 

1-SERPİL KEMALBAY PEKGÖZEGÜ
2-NURETTİN TURĞAY
3-YALÇIN YANIK
4-RAHİME TURAN
5-HÜSEYİN ÇAĞLAR

 

İZMİR 2. BÖLGE

 

1-MURAT ÇEPNİ
2-İDİL UĞURLU
3-AYŞE YILMAZ
3-MEHMET AKER
4-CEMİLE AYDIN

 

KARS

 

1-AYHAN BİLGEN
2-ARZU MUCO
3-BİŞAR ABDİ ALİNAK

 

KASTAMONU

 

1-HÜSEYİN GÖKOĞLU

 

KAYSERİ

 

1-KADRİ ERENER
2-EYLEM CENGİZ

KIRKLARELİ

1-DİREN CEVAHİR ŞEN

 

KIRŞEHİR

 

1-GÖKHAN AKIN
2-HELİZ ABI

 

KOCAELİ

 

1-ÖMER FARUK GERGERLİOĞLU
2-FATMA YILDIRIM
3-KUREYŞ BİLGİÇ
4-YASEMİN ÜÇER

 

KONYA

 

1-BÜLENT KILIÇ
2-BERNA ÇELİK
3-EYLÜL YAYLACI
4-GIYASETTİN ALMAZ
5-JİYAN HURİ YALÇIN
6-RAMAZAN OT
7-BAHAR EKİNCİ

 

KÜTAHYA

 

1-ABDURRAHMAN ADIYAMAN

 

MALATYA

 

1-MEHMET TUNCEL
2-JİYAN TAŞ
3-KEMAL GEDİK
4-FATMA ALATAŞ
5-HÜSEYİN KILINÇ
6-SİNAN ÖZTÜRK

 

MANİSA

 

1-LEZGİN BOTAN
2-BİRGÜL SAĞSÖZ
3-ADNAN MANKAN
4-HASRET ASLAN
5-CEVDET YILDIZ
6-BAYRAM SÖNMEZ
7-ABİDDİN PADAK
8-NİHAT YILDIRIM
9-İHSAN ÇAÇA
10-VEYSİ DURGUT

 

KAHRAMANMARAŞ

 

1-HÜSEYİN BAKIR
2-MERYEM YILDIZ
3-RAUF TEPE
4-SEVGİ BORAK
5-ŞAHİN ŞANCİ
6-TÜLAY KILINÇ DENİZ
7-İNANÇ YILDIZ
8-RECEP KAYA

 

MARDİN

 

1-MİTHAT SANCAR
2-PERO DUNDAR
3-TUMA ÇELİK
4-EBRÜ GÜNAY
5-GÜLBİN ŞAHİN DAĞHAN
6-DİLAVER İNAL

 

MUĞLA

 

1-SULTAN ÖZCAN
2-HÜSRAN BELGİN KOÇ
3-YILMAZ YÜKSEL
4-EBRU DEMİR
5-KEMAL KOÇ
6-SEBAHAT FIRAT
7-ABDULLAH İPEKLİ

 

MUŞ

 

1-GÜLÜSTAN KILIÇ KOÇYİĞİT
2-MENSUR IŞIK
3-ŞEVİN COŞKUN
4-ADNAN TOPÇU

 

NEVŞEHİR

 

1-İRFAN TURAN
2-BEDRETTİN ESER
3-KEVSER YALÇIN

 

NİĞDE

 

1-MEHMET SALİH İTAH
2-İBRAHİM AVŞAR
3-ÜMRAN BATURAY

 

ORDU

 

1-MESUT BİLGİ
2-BAYRAM KUŞMAN
3-RUKEN KAYAALP
4-ŞEVDER YANDI
5-ÇETİN KAPLAN
6-TAHSİN TİMUR

 

RİZE

 

1-NECMETTİN DURMUŞ
2-KÖNA HAZAR ÖZSOY
3-SEVGİ EVREN KÖROĞLU

 

SAKARYA

 

1-ÇİÇEK ARIÇ
2-HİVİDAR TANGÜNER
3-HÜSEYİN KAYA
4-GAYE ÇALIŞKAN
5-KEMAL AKTAŞ
6-DERYA BİNGÖL
7-HAYDAR EROL

 

SAMSUN

 

1-MEDİHA OYA YAĞCI
2-CELAL KOCABIYIK
3-EFRAİM VAYİÇ
4-ALİ DURSUN KURT
5-FİKRİ YOLAYDIN
6-KUBİLAY ÖZTÜRK
7-CEMİL AKSU
8-SEVDA ÖZBEK YAKUT
9-YUSUF KIR

 

SİİRT

 

1-MERAL DANIŞ BEŞTAŞ
2-SIDIK TAŞ

 

SİNOP

 

1-AYŞE GÜL KAFKAS
2-SEFA ÖZTÜRK

 

SİVAS

 

1-SALİM KAPLAN
2-FERAY MERTOĞLU
3-HÜSEYİN ERİŞ
4-GURBET DEMİRHAN
5-ERHAN GÖVERCİN
6-HALİME TUNÇ
7-TEKİN ÇATALKAYA

 

TOKAT

 

1-ERDAL BEKTAŞ
2-RANA RENDE
3-NAMET ERTOĞAN
4-MUHAMMET VEYSEL YILDIZ
5-SERVET YÜKSEL

 

TRABZON

 

1-HÜSEYİN TAKA
2-AHMET HAZAR DİLAVER
3-KADER UZUN MADENKUYU
4-NURETTİN KARADENİZ
5-GÜVEN ATABAY
6-DURSUN ALİ KURT

 

TUNCELİ

 

1-ALİCAN ÖNLÜ
2-MERAL HANBAYAT YEŞİL

 

ŞANLIURFA

 

1-NİMETULLAH ERDOĞMUŞ
2-AYŞE SÜRÜCÜ
3-NUSRETTİN MAÇİN
4-ÖMER ÖCALAN
5-ALİYE KIZILDAMAR
6-İSMAİL KAPLAN
7-ROZA YAZMACI
8-YUSUF YETİM
9-SONGÜL ARPA
10-ORHAN ÖZKAN
11-ELİF ROJDA TALAR
12-CELALEDİN ERKMEN
13-MERAL BALTER
14-BİŞAR TÜYSÜZ

UŞAK

1-SÜLEYMAN SÖZKESEN
2-ŞÜKRAN SARI
3-MEMET LATİF YILDIRIM

VAN

1-SEZAİ TEMELLİ
2-BEDİA ÖZGÖKÇE ERTAN
3-MURAT SARISAÇ
4-MUAZZEZ ORHAN
5-TAYİP TEMEL
6-CENGİZ ÇİÇEK
7-MUKADDES KARAKOÇ
8-ASUMAN YELMAZER

YOZGAT

1-YUSUF ARAN
2-MEHMET ŞİRİN EREZ
3-DENİZ ÖZTÜRK
4-CEM EREN ASLAN

ZONGULDAK

1-MEHMET ZEKİ SALMANOĞLU
2-BEDİRHAN GÜNEŞ
3-ASYA GEZER
4-FEVZİ KAYA

AKSARAY

1-SEYİT MEHMET KESKİN
2-CİHAN YILMAZ
3-ŞÜKRAN ACAR
4-AHMET DEMİR

BAYBURT

1-ŞEMSETTİN TAKVA

KARAMAN

1-CEMİL YALÇIN
2-AYŞE DURUNESİL
3-REMZİ GÖKDAĞ

KIRIKKALE

1-DOĞAN ANĞAY
2-RIFAT RONİ
3-TEKYEDDİN AKTAŞ

BATMAN

1-İDRİS BALUKEN
2-FELEKNAS UCA
3-NECDET İPEKYÜZ
4-AYŞE ACAR BAŞARAN
5-ŞÜKRÜ BAYTAR

ŞIRNAK

1-ABDULLAH GÜNGEN
2-LEYLA BİRLİK
3-HÜSEYİN KAÇMAZ
4-NURAN İMİR

BARTIN

1-YILMAZ TOPALOĞLU
2-ŞAYESTE SALMANOĞLU

ARDAHAN

1-TAŞKIN AKTAŞ
2-YAŞAR KAYA

IĞDIR

1-KIZNAZ TÜRKELİ
2-HABİP EKSİK

YALOVA

1-ALİ FUAT HATİP
2-HEDİYE POLAT
3-ABDURRAZAK EKİNCİ

KARABÜK

1-ENSAR TOPAL
2-MUSTAFA ÖZSOY
3-DERYA GÖÇTÜRK

KİLİS

1-KASIM KISA
2-EZEL AYDIN

OSMANİYE

1-AHMET EKEN
2-MÜSLÜM ÇAĞAN
3-DERYA TURHAN
4-CELAL EKER

DÜZCE

1-YAHYA MACİT
2-SEMA GÜNEŞ
3-MEHMET ŞERİF ORGUN

  Bu haber 400 defa okunmuştur.
  Kaynak: sözcü

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Siyaset Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
  PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Takım O G M B A Y P AV
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
14.12.2018 20:30 Göztepe 0 - 0 Bursaspor
15.12.2018 13:30 Ç.Rizespor 1 - 1 Aytemiz Alanyaspor
15.12.2018 13:30 Demir Grup Sivasspor 4 - 0 Ankaragücü
15.12.2018 19:00 İstanbul Başakşehir 1 - 1 Galatasaray
15.12.2018 16:00 Atiker Konyaspor 3 - 2 Kasımpaşa
16.12.2018 16:00 Kayserispor - Teleset M. Akhisarspor
16.12.2018 13:30 Evkur Yeni Malatyaspor - Antalyaspor
16.12.2018 19:00 Beşiktaş - Trabzonspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
11.08.2017 21:00 Ankaragücü 0 - 0 Erzurum BB
12.08.2017 22:00 İstanbulspor 2 - 2 Eskişehirspor
12.08.2017 22:45 Adanaspor 3 - 0 Denizlispor
12.08.2017 20:05 Ç.Rizespor 4 - 1 Manisaspor
13.08.2017 20:30 Boluspor 2 - 2 Giresunspor
13.08.2017 22:45 Gaziantepspor 0 - 3 Umraniyespor
13.08.2017 20:30 Samsunspor 0 - 0 Gaziantep Bykşhr Bld.
13.08.2017 22:45 Balıkesirspor 2 - 2 Adana D.Spor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
09.09.2017 17:30 Korfez SK 1 - 0 Etimesgut Belediyespor
09.09.2017 17:30 İnegölspor 2 - 1 Bodrumspor
10.09.2017 17:00 Keçiörengücü 4 - 1 Hatayspor
10.09.2017 17:30 Sancaktepespor 3 - 0 Tuzlaspor
10.09.2017 17:30 Eyüpspor 1 - 4 Bucaspor
10.09.2017 16:30 Amed Sportif 1 - 1 4 Eylül Bld.
10.09.2017 20:00 Afjet Afyonspor 3 - 1 Mersin İ.Y.
10.09.2017 17:00 Kastamonuspor 0 - 2 Tokatspor
10.09.2017 17:30 Sarıyer 1 - 3 Menemen Bld.
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
23.09.2017 16:30 Erbaaspor 1 - 0 12 Bingolspor
23.09.2017 17:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 0 Erzin Belediyespor
23.09.2017 16:00 Batman Pet. 2 - 0 Orhangazispor
23.09.2017 17:00 Halide Edip Adivar Spor 2 - 0 Ofspor
23.09.2017 17:00 Catalcaspor 1 - 3 Tekirova Bld.
23.09.2017 16:00 Bayburt Genclikspor 2 - 3 Yeni Altindag Belediyespor
23.09.2017 17:00 Bergama Belediyespor 4 - 2 Dardanelspor
24.09.2017 17:00 Bayrampaşa 2 - 1 Yomraspor
24.09.2017 16:30 Kozan Belediyespor 3 - 2 Duzcespor
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI