Bugun...

"Haber Sitesi Kurmak" İLE İLGİLİ HABERLER

Geleneksel Medya’dan  Yeni Medya’ya geçiş
Yazılım ve haber scripti uzmanı Hüseyin Akgün, ‘Geleneksel Medya’nın günümüzde hızla değişerek yerini aldığı ‘Yeni Medya..
Profesyonel Haber Yazılımı - Haber Scripti Hizmetleri
Son yıllarda internet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte birçok insan gündemi, yurt içi ve yurt dışı haberleri inte..
Gazeteci 'bacak bacak üstüne atınca' gözaltına alındı!
Hakkari'de düzenlenen bir etkinliği takip eden Yüksekova Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Zeki Dara, bacak bacak üstüne..
Yaz saati uygulaması 8 Kasım'da sona erecek
Yaz saati uygulamasının sona ereceği tarih, 25 Ekim'den 8 Kasım'a ertelendi.
Halk otobüsünde tecavüz iddiası
İstanbul Şehir Üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki Yemenli S.G., yurda gitmek için bindiği halk otobüsünde şoförün tecav..
Şemdinli'de iki asker, Batman'da bir polis şehit oldu, bir sivil yaşamını yitirdi
Batman'ın Kozluk ilçesinde, teröristlerce yola döşenen patlayıcının zırhlı polis aracının geçişi sırasında infilak ettir..
Dört partinin seçim sloganları
Türkiye 5 ay arayla ikinci kez sandık başına gitmeye hazırlanırken, haziranda istikrar vurgusu yapan AK Parti seçmene "İ..
Ekonomik güven endeksi tarihinin en düşük düzeyinde
Tüketici ve üreticilerin genel ekonomik duruma ilişkin değerlendirme, beklenti ve eğilimlerini özetleyen ekonomik güven ..
NASA büyük 'su keşfini' duyurdu
NASA, Mars'ta yapılan en son keşfi özel bir açıklamayla duyurdu. Gökbilimciler, Kızıl Gezegen'de sıvı su akışı olduğunu ..
Demirtaş: PKK’yı temsil etmiyoruz, PKK da bizi…
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "HDP, PKK’nın yasal kolu mu" sorusunu "Hayır değiliz. Biz PKK’yı temsil etmiyo..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
YUKARI