Bugun...

Ne Kılıçdaroğlu Ne İnce, Ne Oğuz Kaan Salıcı En Büyük Kemalist CHP

Muharrem bey ince siyasetçidir. Bu delege yapısıyla ve delege pazarlıklarıyla Kurultaya gitmeyi aklının ucundan bile geçirmedi. Çünkü kazanamaz. Bunu biliyor. Peki bu noter imzalı kurultay talebi tiyatrosu nereden çıktı. Sebebi çok basit. Kılıçdaroğlu'nu şamar oğlanı yapmak ve seçmeni Kılıçdaroğlu aleyhine gaza getirmek. Bu arada da CHP "seçmenini" / tabanı salak yerine koymak. Algımatik!
facebook-paylas
 Tarih: 11-09-2018 14:54:25

Ne Kılıçdaroğlu Ne İnce, Ne Oğuz Kaan Salıcı En Büyük Kemalist CHP

Önümüzde bir yerel seçim var ve seçmen belediyeler için oy kullanacak ama Bilinçli CHP seçmeni CHP"ye oy vermeyecek yani sandığa gitmeyecek gibi duruyor. Bunun anlamı 2. Baykal hezimetidir. Bu doyasıya yaşanacak bir vakadır. Bundan da kaçış yok.

Noter'in yolunu bilen ve notere her türlü işini yaptırabilen Kılıçdaroğlu ve İnce geçen secimde bir notere gidip "parlamenter sistemi geri getireceğiz ve referandumu tekrar yineleyeceğiz diye bir noter taahhütünde bulundu mu? Bulunmadı. Bulunamaz da. Çünkü her iki kişi de Kemalist değildir de ondan.

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi.

demek misali...Bir de başımıza Oğuz Kaan Salıcı diye bir masonik şehzade çocuk çıktı. Kılıçdaroglu'nun partiden def edilmesinden sonra bu şirin çocuğu parlatıp tedavüle çıkarabilirler. Genel Başkan bile yaptırabilirler. Delege profili ve seviyesi ortada sonuçta.!

Aynı merkezden emir ve talimat alan görevli bu iki kişi birbirinin kopyasıdır. Üst akıl CHP'de bir vitrin değişikliği yaparak, yoluna yeni yetme Oğuz Kaan Salıcı ile devam etmek istiyor.

(Bu arada Atatürk’ün mason localarını kapatma tarihi 1935 :-))

Başkanlık sisteminin ve federatif yapı savunucularının ikinci ayağı olarak dizayn edile gelen mevcut Y- CHP üst yönetimi ve kozmik üst aklın gölge danışmanları halkımızı salak yerine koya dursunlar...

Siyaset ve Muhalefet boşluk kaldırmaz. Kurucu ayarlarımızla oynayan her kim olursa olsun affedilmez... Yeni bir parti kurulur. Kemalistler değerini orada alır diyorum.

Başka bir şey de demiyorum.

Halen daha, önümüzdeki seçimlerde Cumhurbaşkanı adayın kimdir diye soracak olursanız noter onaylı başkanlık sistemini kaldıracağını beyan eden bir Kemalist olur derim.

Kemalistin taklitlerinden sakının,

Noter mührü olana itibar edin derim.

Tahir Çalgüner

  Bu haber 2859 defa okunmuştur.

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Görüş Haberleri
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI