Bugun...

Madalyon Psikiyatri Merkezi Olarak Biz Kimiz?

facebook-paylas
 Tarih: 29-10-2018 14:50:50  -   Güncelleme: 29-10-2018 14:54:50

Madalyon Psikiyatri Merkezi Olarak Biz Kimiz?

 

Madalyon Psikiyatri Merkezi, 2005 senesinde Ankara’da kurulmuş olan bir kliniktir. Kurulduğu günden bu yana kendini geliştiren ve yenilikleri yakından takip ederek geliştirmeye devam eden bir kliniktir. Kuruluş aşamasında 4 kişilik uzman ekibi olan kliniğimizin günümüzde 75 kişilik bir ekibi vardır. Madalyon Psikiyatri Merkezi’nin temellerini atan bu 4 kişilik uzman ekibin içerisinde Dr. Gülseren BUDAYICIOĞLU, Prof. Dr. Ayşe YALIN, Prof. Dr. Cengiz GÜLEÇ, Dr. Mehmet Akif SAYILGAN yer almaktadır. Aynı sene içinde TC. Sağlık Bakanlığından ruhsat alınmış ve Psikiyatri Merkezi olmuştur. Dev bir psikiyatrist ve psikolog kadrosu ile sizlere hizmet veren kurumda birbirinden farklı konular, tedavi ve terapi yöntemleri ele alınır. Bu nedenle zaman içerisinde Madalyon Psikiyatri Merkezi’ne olan talep artmış ve bizlerde 2013 ve ardından 2017 senesinde kliniğimizin İstanbul’da iki şubesini açmış bulunmaktayız. Bu sayede hizmetimiz yalnızca Ankara ile sınırlı kalmamış ülkemizin en kalabalık olan iki ilinde de hizmet verir olmuşuzdur. Psikiyatri Merkezi olarak her zaman en büyük gayemiz ise insanların bizlere kolayca herhangi bir kaygı olmadan gelmelerini sağlamaktır. Bunun için de çeşitli çalışmalarımız mevcuttur.

 

 

Madalyon Psikiyatri Merkezimize Bekleriz

 

Madalyon Psikiyatri Merkezi psikiyatri konusunda en kaliteli, en bilimse ve en iyi hizmeti sunar. Psikiyatri Biliminin halka doğru olarak tanıtılmasında rol oynar. Psikiyatrinin ne kadar değerli olduğunu, insanların bu bilim dalından çekinmeden faydalanabileceklerini, psikiyatriden korkulmak yerine onun iyileştirici gücünden yararlanılması gerektiği bu merkez sayesinde insanlara kazandırılmaya çalışılmaktadır. Psikiyatri Merkezine gelirken kişilerin en büyük kaygılarından biri bu bilim dalındaki tedavilerin süreklilik arz etmesi ve kişilerde oluşan ücret kaygısıdır. Bizlerin ise bir psikiyatri merkezi olarak önceliğimiz sağlık olduğundan dolayı, kişilerde oluşan bu ücret kaygısı durumuna son vererek insanların bizlerden rahatça ve en faydalı şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. Bu doğrultuda Sosyal Sigortalar Kurumu (SGK) ve Emekli Sandığı ile antlaşmalarımız vardır. Madalyon Psikiyatri Merkezi Olarak Neler Yaparız Madalyon Psikiyatri Merkezi olarak Psikiyatri Bilimini insanlara tanıtıyor ve onların bizlerden maksimum ölçüde faydalanmalarını sağlıyoruz. Bu doğrultuda,

 

 • Mesleğinde ve uzman olduğu alanda başarısı ile isim yapmış olan profesyonel bir kadroya sahip olduğumuzdan dolayı kaliteli bir hizmet sunuyoruz.
 • İnsanları Psikiyatri Bilimine daha çok yaklaştırıyor ve bilimsel anlamda ilerleyiş gösteriyoruz.
 • Üniversite hastanelerinde hastalarla çeşitli bilimsel yaklaşım uygulamaları yapıyoruz.
 • Özel muayenehanelerde özeni ve konforu sizlere sunuyoruz.
 • Birbirinden farklı konularda yazılar yayımlıyor, farklı bölümlerde alanında uzman olan psikologlarla ve psikiyatristlerle çalışıyoruz.
 • Psikiyatristlerimiz ve psikologlarımız bir arada çalışarak yeni yöntemler ve terapiler geliştiriyor.
 • Yeni kişilik testleri, zekâ testleri ve Nöro-psikolojik testler ile programları ve terapileri daha etkin bir hale getiriyoruz.
 • Yetişkin Bölümü ve Çocuk, Ergen ve Aile Bölümü ile hizmet sunuyoruz.

 

 

Madalyon Psikiyatri Merkezi Bölümlerimiz

 

İlk bölümümüz olan Çocuk, Ergen ve Aile Bölümünde alanında uzman olan psikologlar ve psikiyatristler ile çalışıyor sorunları beraber değerlendiriyor, çözüme odaklı çalışıyor, yeni metotlar geliştiriyor, tüm bunları yaparken çocuk ve ergen psikolojisini ön planda tutuyor, çocuğun veya gencin ailesi ya da yakın çevresi de dâhil olmak üzere konuyla ilgilenenlere terapi ve eğitim veriyoruz. Yetişkin Bölümümüzde ise psikolojik veya psikiyatrik desteğe ihtiyaç duyan aile, çift veya bireylere verimli, kaliteli ve bilimsel tedavi yöntemleri sunuyoruz. Yetişkin Bölümümüzde çalışan uzman doktorlarımız ve psikologlarımız kendi alanlarında ismini başarıları ile duyurmuş, deneyimli, terapi ve tedavi modellerini uygulayabilecek yetkinlikte kişilerden oluşmaktadır.

  Bu haber 456 defa okunmuştur.
Etiketler

  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Makale Haberleri
 • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
 • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
 • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  HABER ARŞİVİ
  HAVA DURUMU
resmi ilanlar
GAZETEMİZ
  ANKET Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
  NAMAZ VAKİTLERİ
nöbetçi eczaneler
  HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI